Etkinlikler

Atölyeler

Önce hayallerimizi gerçekleştirdik sonra sizlerle paylaştık.

Kabak Dome şehrin kalabalığından stresinden yorulmuş, sıkılmış bir çoğumuzun hayalini kurduğu bir hayal ürünü. Hayallerin gerçekleşebilmesi için bütün şartların bir araya gelmesi gerektiği gibi bizi de hayallerimiz bir araya getirdi ve şimdi artık birlikteyiz.

Kabak Dome bir işletmeden ziyade; eşsiz güzellikteki doğanın, müziğin, sanatın, özlemin ve paylaşımın bir arada olduğu yaşam biçimi. Sıcak, samimi ve kibar yüzümüzle, Kabak Dome’ da konaklamanız boyunca ister şefimizin lezzet kattığı mevsimine göre değişen yerel mutfağımızı masanıza taşırken, ister eşsiz manzaramızı seyredebileceğiniz tamamen sizin tatil deneyiminizi yükseltmek üzere tasarlanmış alanlarımızdan birisinde dinlendiğiniz sırada en sevdiğiniz kokteyli hazırlarken, size yardımcı olmak için daima yanınızdadır.

Bir iş kadını ve müzisyenin bir hayalin peşinde birlikte çıktıkları bu maceraya sizin de katılmanızı istiyoruz. Ege ve Akdeniz’in birleştiği yerde buluşup, gün batımının gökyüzünü boyamasını beraber izleyelim. Çünkü gün batımını izlerken, hayal kurmamak imkansızdır.

tr_TRTR